A- A A+
2.jpg

Od 1 czerwca do 14 lipca 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków od rolników działających w sektorze zbóż i nasion oleistych, którzy ponieśli straty gospodarcze spowodowane przywozem ziarna z Ukrainy. Pomoc można otrzymać do następujących gatunków: kukurydza, żyto, jęczmień, owies, pszenżyto, mieszanki zbożowe, rzepak lub rzepik. Wniosek można złożyć wyłącznie elektronicznie poprzez Platformę Usług Elektronicznych ARiMR.

Od 5 czerwca do 5 lipca 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane m.in. z racjonalizacją produkcji, wprowadzaniem innowacji czy zmianą profilu swojego gospodarstwa, będą mogli starać się o dofinansowanie. Wsparcie pochodzi z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Wójt Gminy Czerwin przyjmuje mieszkańców w sprawie skarg i wniosków we wtorki, w godzinach od 7:30 do 15:30. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i przedstawienia swoich spraw bezpośrednio Wójtowi.
Przypominamy, że ze względu na duże zainteresowanie, konieczna jest uprzednia rejestracja telefoniczna – 29 761 45 92, lub mailowa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dzięki temu zapewniamy Państwu możliwość spotkania z Wójtem w wyznaczonym czasie i unikamy niepotrzebnych oczekiwań.
Serdecznie zachęcamy do składania swoich wniosków i skarg, które pomogą nam w rozwoju naszej gminy oraz w poprawie jej funkcjonowania.

Z poważaniem,
Sekretariat Urzędu Gminy Czerwin

geoportal

mapa

Logo Moj rynek

1harm odbioru

LogoCPIkona GUS NSPPZPPSE

Ukraina mały

   

 

 

 

 

 

 

szukaj