A- A A+
2.jpg

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Czerwin na Wigilię, która odbędzie się 20 grudnia 2023 r., o godz. 16:00 na Placu Tysiąclecia 1 w Czerwinie. To pierwsze takie wydarzenie na terenie naszej Gminy. 
Zjednoczmy się i "bądźmy wszyscy razem"!
Szczegóły na plakacie.

wigilia

W dniu 10 grudnia 2023 r. odbył się II Czerwiński Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorem tego magicznego wydarzenia byli: wójt gminy Czerwin, pan Grzegorz Długokęcki, Targowisko wiejskie "Mój Rynek" w Czerwinie, Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie oraz Młodzieżowa Rada Gminy Czerwin. Dzięki niezwykłym artystom, niespodziankom i gorącej atmosferze, każdy zapominał o zimowym chłodzie. Dodatkowo, dla osób, które przygotowały świąteczne stoiska handlowe i odwiedziły Targowisko wiejskie „Mój Rynek”, zamontowane zostały parasole gazowe i koksowniki, które wykonał Piotr Kossakowski z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Laskowcu.

II Koncert Bożonarodzeniowy w Czerwinie odbył się w dniu 10 grudnia 2023 roku o godz. 13.00, po Mszy Świętej. Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Partnera wydarzenia, było to wydarzenie stojące na najwyższym poziomie kulturalnym. Na wydarzenie zaprosili mieszkańców gminy Czerwin: Wójt Gminy Czerwin Grzegorz Długokęcki, proboszcz Ks. Kazimierz Wołpiuk oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie pani Katarzyna Kossakowska. W pięknej scenerii barokowego kościoła wystąpili soliści związani na co dzień z polskimi scenami muzycznymi i teatralnymi: znana śpiewająca i pisząca teksty do swoich utworów aktorka Olga Bończyk, Marta Burdynowicz, zwyciężczyni programu „The Voice of Poland” oraz Jakub Milewski, wszechstronnie uzdolniony, charyzmatyczny wokalista, baryton, kompozytor, dyrektor artystyczny festiwalu muzycznego „Ostrołęckie Operalia”.

geoportal

mapa

Logo Moj ryneklogo UE rgb 1

1harm odbioru

LogoCPIkona GUS NSPwww CK e zamowienia2PZPPSE

Ukraina mały

   

 

 

 

 

 

 

szukaj